Scroll to top
© 2020, MISJONARZE KLARETYNI DUSZPASTERSTWO POWOŁAŃ

Klaretyńskie Dni Młodych


Jak co roku Misjonarze Klaretyni organizują Klaretyńskie Dni Młodych. Dla tych nielicznych, którzy nigdy o tym wydarzeniu nie słyszeli, wyjaśniamy, iż jest to ogólnopolskie, kilkudniowe spotkanie, skierowane do młodych, którzy chcą spędzić ciekawie czas, w dobrym towarzystwie, a wszystko by pogłębić relację z Bogiem

W ostatnich latach KDM’y odbywały się w malowniczej Krzydlinie Małej, jednak z wiadomych przyczyn, musieliśmy nieco zmodyfikować formę spotkania i w tym roku Klaretyńskie Dni Młodych, w dniach 01 – 03.05.2020 r, każdy chętny może mieć w swoim domu. Wszystko co trzeba zrobić to wejść na naszą stronę www.kdm.klaretyni.pl, zapoznać się z planem spotkania i korzystać z treści, które będą się tam pojawiały. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do aktywnego uczestnictwa w tym przedsięwzięciu. Jeśli jesteś młody i spędzasz te dni w domu, to spotkanie jest idealne dla Ciebie. Pomimo innej formy, nie chcieliśmy rezygnować z tego co na KDM’ach najważniejsze, a więc przede wszystkim z codziennej Eucharystii, z której każdego dnia pojawi się transmisja online. Nie zabraknie również konferencji, spotkań z ciekawymi gośćmi, no i oczywiście grupek dzielenia ( no bo KDM’y to przecież spotkanie). Zainteresowany? To zapraszamy na stronę wydarzenia, oraz na naszego facebooka.

Spędź ten czas razem z nami!

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do aktywnego uczestnictwa w tym przedsięwzięciu. Jeśli jesteś młody i spędzasz te dni w domu, to spotkanie jest idealne dla Ciebie. Pomimo innej formy, nie chcieliśmy rezygnować z tego co na KDM’ach najważniejsze, a więc przede wszystkim z codziennej Eucharystii, z której każdego dnia pojawi się transmisja online. Nie zabraknie również konferencji, spotkań z ciekawymi gośćmi, no i oczywiście grupek dzielenia ( no bo KDM’y to przecież spotkanie). Zainteresowany? To zapraszamy na stronę wydarzenia, oraz na naszego facebooka.